dodano: 12-11-2016

O nas

BELEKO to nowa polska marka produkująca naturalne kosmetyki dla psów. Ponieważ nie używamy szkodliwych składników dla skóry i sierści Waszego pupila takich jak: SLS, SLES, parabeny, składniki ropopochodne – pielęgnacja naszymi szamponami jest wyjątkowo przyjemna i delikatna. Zależy nam na bezpieczeństwie i zadowoleniu z zabiegu pielęgnacyjnego jakim jest kąpiel Waszych WIERNYCH PRZYJACIÓŁ dlatego z największą starannością dobieramy skład naturalnych kosmetyków beleko. Tworząc szampony oraz mgiełkę wykorzystujemy jedynie składniki w 100% naturalnego pochodzenia. Jako aromatów używamy jedynie naturalnie występujących olejków eterycznych, które podczas kąpieli dość szybko się utleniają. Wykorzystaliśmy aromaty roślinne w celu uprzyjemnienia właścicielowi kąpieli swojego pupila. Są to jednak wyjątkowo delikatne zapachy, które nie przeszkadzają bardzo wrażliwemu zmysłowi węchu psa. Naturalne kosmetyki beleko są bezbarwne i bezwonne. Ponadto efekt świeżości, miękkości i nabłyszczenia sierści utrzymuje się bardzo długo. Szampony beleko są bardzo wydajne i starczają na wiele kąpieli.

W swojej ofercie posiadamy kosmetyki dla psów z problematyczną sierścią i skórą. Jeśli Twój pies ma podrażnioną skórę, zadrapania, problem z nieprzyjemnym zapachem sierści firma beleko wychodzi naprzeciw tym problemom tworząc kosmetyki naturalne z aktywnymi składnikami.

Proponujemy łagodzący szampon dla psów z proteinami owsa i pszenicy, wyjątkowo łagodny szampon hipoalergiczny z witaminami i aloesem oraz szampon niwelujący nieprzyjemne zapachy z olejkiem magnezowym. Uzupełnieniem naszej oferty jest mgiełka niwelująca nieprzyjemne zapachy, którą zalecamy stosować pomiędzy kąpielami z szamponami beleko. Mgiełka usuwa delikatne zabrudzenia oraz skutecznie niweluje nieprzyjemny zapach, który jest szczególnie uciążliwy po spacerach w deszczowe dni.